Zoznam súťažiacich

Súťaž/Competition 51 18-19.8.2012 FAIF5J Dubnica Majstrovstva Slovenska



Prihlasovanie je/Registration is >>UZAVRETÉ/CLOSED !<<


Zoznam/List of: F5J kategória/F5J category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Syntéza Pásmo Kanály Strava Potvrdené
No. Competitor Licence Club,Country 2.4GHz Freq. synt. Freq. band. Channels Meal Confirmed
1.Bačiak
Juraj SVK2410
MOK Žilina, SlovakiaOk Ok
2.Bell
Martin GBR 73923
U.K.Ok OkOk
3.Newell
Paul GBR 34324
U.K.Ok OkOk
4.Proctor
Mike GBR 32385
U.K.Ok OkOk
5.Brandreth
Phill GBR 48316
U.K.Ok OkOk
6.Gisbert C.
José ARG SDE xx
ARGOk OkOk
7.Ferrero E.
Oscar FRA 0022
ARGOk OkOk
8.Barbieri
Pedro ARG SDE xx
ARGOk OkOk
9.Martinez
Leonardo ARG
ARGOk OkOk
10.Grinberg
Alex IL4 xxxxx
ISROk OkOk
11.Shapira
Gur IL4 101154
ISROk OkOk
12.Ofek
Tomer Junior IL4 101227
ISROk OkOk
13.Ofek
Israel IL4 61440
ISROk OkOk
14.Vincent
Serge FRA xxxx
FRA Ok40 Mhz
410,412
OkOk
15.Rivet
Patrick FRA xxxx
FRA Ok40 Mhz
411,410
OkOk
16.Minisini
Stephane FRA xxxx
FRA Ok40 Mhz
412,411
OkOk
17.Gaľa
Marko SVK-1178
RMK Dubnica n/VOk Ok
18.Jerebic
Nino Junior 172.016
MK- FtičOk Ok
19.Majercik
Bohuslav SVK 1244
SVKOk Ok
20.Večera
Juraj SVK2433
MOK Žilina, SlovakiaOk OkOk
21.Stadtrucker
Vladimír
F5J ZvolenOk OkOk
22.Michálek
Ivan
F5J ZvolenOk OkOk
23.Lišhák
Palo SVK
RCC Komárno, SVKOk OkOk
24.Polonec
Pavol SVK 2 13
RCM MartinOk Ok
25.Adamek
Juraj SVK 1074
LMK NitraOk Ok
26.Ivancik
Jan SVK 1076
LMK NitraOk Ok
27.Krajcovic
Julius SVK 1073
LMK NitraOk Ok
28.Boiko
Oleksandr
UKRAINEOk Ok
29.Doroshenko
Oleksandr
UKRAINEOk Ok
30.Doroshenko
Mykola
UKRAINEOk Ok
31.Garagatyi
Iurii
UKRAINEOk Ok
32.Romanov
Volodymyr
UKRAINEOk Ok
33.Bolinovskyy
Ihor
UKRAINEOk OkOk
34.Vanura
Lubos Junior CZE 1374
CZEOk Ok
35.DUDÁŠ
Juraj ml.
RMK DubnicaOk Ok
36.DUDÁŠ
Matúš Junior
RMK DubnicaOk Ok
37.Miholič
Tadej SLO 172.002
MK Ftič, SloveniaOk Ok
38.Rúčka
Vladimír SVK 107 - 26
MK LiptovOk
39.Weiss
Dušan SVK 93-01
LMK Liptovský Hrádok 40 Mhz
54,56
40.CHYBA
Karol SVK 77-04
LMK NITRAOk Ok
41.Bohdal
Dušan SVK42-93
RMK Dubnica 35 Mhz
75,69
Ok
42.Hajnsek
Sebastjan 173001
Qanabiss-team SLO 40 Mhz
84,82
Ok
43.FIZEL
IVAN 02-12
RCM MARTIN,SVKOk Ok
44.Styk
Ondrej SVK 104 03
PrešovOk Ok
45.Gábor
Vladimír SVK 104 11
PrešovOk Ok
46.Slávik
Jaroslav SVK 77 16
LMK NITRAOk Ok
47.Styk
Vladimír SVK 129-132
PúchovOk Ok
48.Malčík
Radek CZ E 1392
MK MoraviaOk
49.Masar
Boris SVK 42-66
RMK DubnicaOk Ok
50.Gabris
Palo
RMK Dubnica 35 Mhz
78,
Ok
51.Krátký
Aleš cze-096-007
LMK DinoklubOk Ok
52.Ovečka
Adam SVK-24-22
MOK ŽilinaOk Ok
53.Hrubý
Tomáš CZE 213-39
Praha 213Ok Ok
54.Hrubý
Tomáš Junior CZE 213-399
Praha 213Ok Ok
55.DURKA
Zdenko
Sp. Nova VesOk Ok
56.Tomašec
Tibor SVK-24-33
MOK Žilina 35 Mhz
74,61
Ok
57.Hrušovský
Jozef SVK 1243
KMT TrencinOk Ok
58.Zaťko
Jozef OM 9401
LMK Bánovce nad BebravouOk Ok
59.Straka
Lubos
RMK DubnicaOk
60.Morava
Milan SVK 1118
GbelyOk Ok
61.Kovac
Marek SVK 42-90
SlovenskoOk Ok
62.Hlavinka
Tomáš CE-270-011
MK LitovelOk Ok
63.Leskošek
Samo 173.008
Qanabiss team - SLOOk Ok
64.Vorálek
Petr CZE 327-025
LMK ProstějovOk Ok
65.VEĆEŔA
MILAN SVK24-35
ŹILINAOk Ok
66.Sládek
Ľubomír
BAOk Ok
67.Kováč
Peter FAI
RMK Dubnica SlovakiaOk Ok
68.Dobšinský
Ondrej SVK-506
RMK DubnicaOk Ok
69.Jurčík
Adam SVK-42-33
RMK DubnicaOk


If you have any problem with registration, send e-mail to: jbaciak@f5jfun.com