Zoznam súťažiacich

Súťaž/Competition 68 23-24.maj.2015 ZVOLEN_kategoria:F5J_a_F5J400_Alti



Prihlasovanie je/Registration is >>UZAVRETÉ/CLOSED !<<


Zoznam/List of: F5J kategória/F5J category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Pásmo Kanály Tričko
No. Competitor Licence Club,Country 2.4GHz Freq. band. Channels T-shirt
1.Bačiak
Jura SVK 1236
MOK Žilina, SlovakiaOk
2.DURKA
Zdenko SVK
Sp. Nova VesOk
3.bartok
robert svk1338
RcLetkaKosiceOk
4.Mačinga
Milan SVK 1337
RC Letka KošiceOk
5.Karabáš
Maroš SVK-1340
Rc letka KošiceOk M
6.Hrabčák
Ján SVK 49-29
Modelklub VSŽ KošiceOk
7.Rúčka
Vladimír SVK 107-26
MK LiptovOk
8.Valaštiak
Július SVK 107-13
MK LiptovOk
9.Vlha
Richard SVK 107-10
MK LiptovOk
10.Alman
Roman SVK107-15
MK LiptovOk
11.Weiss
Dušan SVK 093-01
LMK Liptovský HrádokOk
12.Karička
Ernest SVK-1339
RC Letka KošiceOk
13.Majercik
Bohuslav SVK 1244
KTMOk YES
14.Žabka
Miloš SVK-1250
F5J ZvolenOk
15.Styk
Ondrej SVK 104-03
PrešovOk
16.Gábor
Vladimír SVK 104-11
PrešovOk
17.Gabriš
Palo SVK 1319
RMK DubnicaOk
18.Slávik
Jaroslav SVK 7716
Lmk NitraOk
19.Fizel
Ivan SVK 1302
RCM MartinOk
20.Tomco
Stanislav SVK
MK SNVOk
21.BODO
Valter SVK
MK SNVOk
22.Lišhák
Palo SVK 1094
DubnicaOk 0
23.Morava
Milan SVK 1118
Modelari HolíčOk
24.Karnoš
Peter SVK 1113
Modelari HolíčOk
25.Ovečka
Adam SVK 1030
MOK ZilinaOk
26.Dudáš
Matúš Junior SVK1081
RMK DubnicaOk
27.Vecera
Juraj SVK 1247
ŽilinaOk
28.Večera
Milan
ŹilinaOk
29.Ďuriš
Milan SVK 0802
LMK NITRAOk xxl
30.Adámek
Juraj SVK 1074
LMK NitraOk
31.Krajčovič
Julius SVK 1073
LMK NitraOk
32.GREK
Karol SVK
MK SNVOk
33.Jurkovič
Juraj SVK 99-02
RC LMK MALACKYOk
34.Kačmarik
Barnypok SVK
PrešovOk XhVtUOwAkH
35.Styk
Vladimír SVK 104 08
PrešovOk
36.Rišo
Miroslav SVK-1293
RC LMK MalackyOk
37.Jurkovič
Peter SVK 99-03
RC LMK MalackyOk
38.Maňka
Peter SVK44-21
LMK ZáhorieOk XL


Zoznam/List of: F5J-400 ALTI kategória/Category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Pásmo Kanály Tričko
No. Competitor Licence Club,Country 2.4GHz Freq. band. Channels T-shirt
1.DURKA
Zdenko SVK
Sp. Nova VesOk
2.Rúčka
Vladimír SVK 107-26
MK LiptovOk
3.Valaštiak
Július SVK 107-13
MK LiptovOk
4.Vlha
Richard SVK 107-10
MK LiptovOk
5.Weiss
Dušan SVK 093-01
LMK Liptovský HrádokOk
6.Kysela
Pavol SVK 24-05
MOK ŹilinaOk xxxl
7.Styk
Ondrej SVK 104-03
PrešovOk
8.Gábor
Vladimír SVK 104-11
PrešovOk
9.Učnay
Ladislav SVK 08-01
LMK NitraOk
10.Tomco
Stanislav SVK
MK SNVOk
11.BODO
Valter SVK
MK SNVOk
12.Adámek
Juraj SVK 1074
LMK NitraOk
13.GREK
Karol SVK
MK SNVOk
14.Jurkovič
Juraj SVK 99-02
RC LMK MALACKYOk
15.Kačmarik
Peter SVK 104 02
PrešovOk
16.Styk
Vladimír SVK 104 08
PrešovOk
17.Rišo
Miroslav SVK-1293
RC LMK MalackyOk
18.Krivošík
Peter SVK 1251
F5J ZvolenOk
19.Jurkovič
Peter SVK 99-03
RC LMK MalackyOk
20.Belan
Bohumil SVK 24 06
MOK ŽilinaOk


If you have any problem with registration, send e-mail to: jbaciak@f5jfun.com