Zoznam súťažiacich

Súťaž/Competition 69 2015_15-16.aug_Dubnica_F5J_Intertour



Prihlasovanie je/Registration is >>UZAVRETÉ/CLOSED !<<


Zoznam/List of: F5J kategória/F5J category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Pásmo Kanály Tričko
No. Competitor Licence Club,Country 2.4GHz Freq. band. Channels T-shirt
1.MATÚŠ
DUDÁŠ Junior SVK1081
RMK DubnicaOk
2.Styk
Ondrej SVK 104-03
PrešovOk
3.Lishak
Palo SVK 1094
DubnicaOk
4.Gaľa
Marko SVK 1238
DubnicaOk
5.Mačinga
Milan SVK-1337
RC Letka Košice, SVKOk strava s-n
6.bartok
robert svk1338
RcLetkaKosiceOk xl
7.Gábor
Vladimír SVK 1245
RCM klub PrešovOk XXXL
8.Valica
Štefan SVK-1305
MOK ŽilinaOk
9.Bačiak
Juraj SVK 1236
MOK Žilina, SlovakiaOk
10.Malčík
Zdeněk CZE1431
MK MoraviaOk XL
11.Malčík
Radek CZE1392
MK MoraviaOk L
12.Malčík
Petr CZE1430
MK MoraviaOk M
13.Nehera
Petr CZE-1460
HKOk
14.Pirogov
Valeriy 802A
RossiaOk XXL
15.Valenta
Vojtěch CZE 1416
ValentamodelteamOk xxxl
16.Valenta
Vojtěch Junior CZE 1417
ValentamodelteamOk xxxl
17.Hrabčak
Ján SVK 4929
MK VSZ KošiceOk
18.Žabka
Miloš SVK 1250
F5J ZvolenOk L
19.Morava
Milan Junior SVK
MODELARI HOLÍČOk strava s-n
20.Ovečka
Adam SVK 1030
MOK ZilinaOk
21.Slávik
Jaroslav SVK 7716
LMK NitraOk
22.Valaštiak
Július SVK 1277
MK LiptovOk
23.Rúčka
Vladimír SVK 1280
MK LiptovOk
24.Vlha
Richard SVK 1275
MK LiptovOk
25.Wachtler
Oswald AUT9100170306
OeMV-WienOk
26.DURKA
Zdenko SVK 1006
MK SNVOk
27.Karička
Ernest SVK-1339
RC Letka KošiceOk
28.KOLP
Peter AUT 1200120115
1.MMFC OberpullendorfOk XXL
29.Večera
Juraj SVK1247
MOK ŽilinaOk
30.Schuller
Alfred AUT6101320024
MFG-MürzhofenOk
31.Hajnsek
Sebastjan
Qanabiss teamOk L
32.Ťupek
Karol SVK 1100
RMK Dubnica n.V., SlovakiaOk
33.Fizel
Ivan SVK 1302
RCM MartinOk
34.Weiss
Dušan SVK 4560
LMK Liptovský HrádokOk
35.-------------
----------
--------Ok
36.Stadtrucker
Vladimír SVK
F5J ZvolenOk
37.Vorálek
Petr CZE-1448
LMK ProstějovOk XL
38.Albers
Juun AUT2100790004
MBG FeldkirchenOk XL
39.Styk
Vladimír SVK 104-10
PrešovOk
40.Chyba
Karol SVK-1218
LMK NITRAOk
41.Jurkovič
Peter SVK 1215
RC LMK MalackyOk
42.Večera
Milan
zilinaOk
43.Novotný
Luděk CZE-008-014
Chomutov, CZEOk
44.SZŰCS
István HUN-3614
HUNOk
45.Hrabáček
Alois CZE-1118
CZEOk


If you have any problem with registration, send e-mail to: jbaciak@f5jfun.com