Zoznam súťažiacich

Súťaž/Competition 90 13_14_maj_ZVOLEN_F5J_A_F5J400ALTI



Prihlasovanie je/Registration is >>UZAVRETÉ/CLOSED !<<


Zoznam/List of: F5J kategória/F5J category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Pásmo Kanály Tričko
No. Competitor Licence Club,Country 2.4GHz Freq. band. Channels T-shirt
1.Bačiak
Juraj SVK1236
ŽilinaOk
2.Bartok
Robert SVK1338
RCLetkaKosiceOk
3.Macinga
Milan Svk 1337
RC Letka KošiceOk
4.Karička
Ernest SVK
RC Letka KošiceOk
5.Fizel
Ivan SVK 1302
RCM MartinOk
6.Straka
Miroslav SVK 1347
RC Letka KošiceOk ano xxl
7.Gaľa
Marko SVK-1238
DubnicaOk
8.Tomeček
Milan SVK-1220
LMK NitraOk
9.Adámek
Juraj SVK-1074
LMK NitraOk
10.Krajčovič
Július SVK-1073
LMK NitraOk
11.Mitrik
Peter SVK1099
RC Letka KošiceOk
12.LIŠHÁK
Palo SVK 1094
DubnicaOk
13.Styk
Ondrej SVK 104-03
PrešovOk
14.Janes
František SVK 1368
MojmírovceOk
15.Belan
Bohumil SVK 24 06
MOK ŽilinaOk
16.Kačmarik
Peter SVK 104 02
PrešovOk
17.Valica
Štefan SVK 1305
MOK ŽilinaOk
18.Gábor
Vladimír SVK 104-11
PrešovOk
19.Slávik
Jaro SVK 1219
NITRAOk
20.Majerčík
Bohuslav SVK 1244
KTMOk
21.Hrušovský
Jozef SVK 1243
KTMOk
22.Morava
Milan SVK 1118
IdyvidualnýOk
23.WEISS
Dušan SVK09301
LMK Liptovský HrádokOk
24.Ovecka
Adam Svk 10 30
Mok ZilinaOk
25.Benyó
Zoltán SVK 1028
MK KomárnoOk
26.Valaštiak
Július SVK 1277
MK LiptovOk
27.Styk
Vladimír SVK 104 08
PrešovOk
28.Rúčka
Vladimír SVK 93-2
Liptovský MikulášOk
29.Vasil
Jaroslav SVK 154 - 8
RC Letka KošiceOk
30.Žabka
Miloš SVK1310
F5J ZvolenOk
31.DURIS
Milan SVK- 08-02
LMK NitraOk
32.vlha
richard svk 1275
mk liptovOk
33.DURKA
Zdenko SVK 1006
MK SNVOk
34.DURKA
Igor SVK 1009
MK SNVOk
35.BODO
Valter SVK
MK SNVOk
36.Šprtel
Mário SVK 77-17
LMK NitraOk
37.CHYBA
Karol SVK 1218
LMK NITRAOk
38.IVANČÍK
Ján SVK 1076
LMK NITRAOk


Zoznam/List of: F5J-400 ALTI kategória/Category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Pásmo Kanály Tričko
No. Competitor Licence Club,Country 2.4GHz Freq. band. Channels T-shirt
1.Bačiak
Juraj SVK1236
ŽilinaOk
2.Styk
Ondrej SVK 104-03
PrešovOk
3.Belan
Bohumil SVK 24 06
MOK ŽilinaOk
4.Kačmarik
Peter SVK 104 02
PrešovOk
5.Gábor
Vladimír SVK 104-11
PrešovOk
6.WEISS
Dušan SVK09301
LMK Liptovský HrádokOk
7.Valaštiak
Július SVK 1277
MK LiptovOk
8.DURIS
Milan SVK- 08-02
LMK NitraOk
9.UCNAY
Ladislav SVK-08-01
LMK NitraOk
10.vlha
richard svk 1275
mk liptovOk
11.DURKA
Zdenko SVK
MK SNVOk
12.DURKA
Igor SVK
SNVOk
13.BODO
Valter SVK
MK SNVOk


If you have any problem with registration, send e-mail to: jbaciak@f5jfun.com