Zoznam súťažiacich

Súťaž/Competition 92 17_1-2_jul_SNV_F5J_A_F5J400ALTI



Prihlasovanie je/Registration is >>UZAVRETÉ/CLOSED !<<


Zoznam/List of: F5J kategória/F5J category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Pásmo Kanály Tričko
No. Competitor Licence Club,Country 2.4GHz Freq. band. Channels T-shirt
1.Bačiak
Juraj SVK-1236
MOK ŽilinaOk
2.Belan
Bohumil SVK 24-06
MOK ŽilinaOk
3.Mačinga
Milan SVK-1337
RC Letka KošiceOk
4.Bartok
Robert SVK1338
RCLetkaKosiceOk
5.Demečko
Pavol SVK 1007
Spišská Nová VesOk
6.Fizel
Ivan SVK 1302
RCM MartinOk
7.Ondrej
Styk SVK 104-03
PrešovOk
8.Durka
Zdenko SVK
MK SNVOk
9.Bodo
Valter SVK
MK SNVOk
10.Grek
Karol SVK
MK SNVOk
11.Žabka
Miloš SVK-1310
F5J ZvolenOk L
12.Nagy
Ladislav SVK 1098
RC Letka KošiceOk
13.VEĆEŔA
Juraj
mok zilinaOk
14.VEĆEŔA
Milan
mok ŹilinaOk
15.Littva
Jan SVK 1045
LitteamOk
16.Michálek
Ivan SVK 1307
F5J ZvolenOk
17.Stadtrucker
Vladimír SVK 1308
F5J ZvolenOk
18.Gábor
Vladimír SVK - 1245
RCM klub PrešovOk
19.Morava
Milan SVK 1118
individualnýOk
20.Karička
Ernest SVK - 1339
RC Letka KošiceOk
21.Valaštiak
Július SVK 107-13
MK LiptovOk
22.Mitrik
Peter SVK1099
Rc Letka KošiceOk
23.Tomeček
Milan SVK-1220
LMK NitraOk
24.Adámek
Juraj SVK-1074
LMK NitraOk
25.Gaľa
Marko SVK-1238
DubnicaOk
26.vlha
richard svk 1275
mk liptovOk
27.Jurkovič st.
Peter SVK 12 12
RC LMK MalackyOk
28.Semanová
Zuzana Junior SVK-58-58
KLM Prešov- SedliceOk
29.Jurkovic
Peter SVK 1215
RC LMK MalackyOk
30.Styk
Vladimír SVK 104 08
PrešovOk
31.Jurkovič
Juraj SVK 9902
RC LMK MALACKYOk
32.Rúčka
Vladimír SVK 1280
LMK LHOk
33.Majercik
Bohuslav SVK 3204
KTMOk
34.Straka
Mirodslav SVK1347
RC Letka KošiceOk


Zoznam/List of: F5J-400 ALTI kategória/Category

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Pásmo Kanály Tričko
No. Competitor Licence Club,Country 2.4GHz Freq. band. Channels T-shirt
1.Bačiak
Juraj SVK-1236
MOK ŽilinaOk
2.Belan
Bohumil SVK 24-06
MOKOk
3.Demečko
Pavol SVK 1007
Spišská Nová VesOk
4.Ondrej
Styk SVK 104-03
PrešovOk
5.Kysela
Pavol SVK 1248
ŽilinaOk
6.Durka
Zdenko SVK
MK SNVOk
7.Bodo
Valter SVK
MK SNVOk
8.Tomco
STANISLAV SVK
MK SNVOk
9.Grek
Karol SVK
MK SNVOk
10.Nagy
Ladislav SVK 1098
RC Letka KošiceOk
11.Gábor
Vladimír SVK - 1245
RCM klub PrešovOk
12.Valaštiak
Július SVK 107-13
MK LiptovOk
13.vlha
richard svk 1275
mk liptovOk
14.Jurkovič st.
Peter SVK 12 12
RC LMK MalackyOk
15.Jurkovic
Peter SVK 1215
RC LMK MalackyOk
16.Jurkovič
Juraj SVK 9902
RC LMK MALACKYOk
17.WEISS
Dušan SVK09301
LMK Liptovský HrádokOk


If you have any problem with registration, send e-mail to: jbaciak@f5jfun.com