Zoznam súťažiacich

Súťaž 45 1.9.2012 FAIF5J Surany 2.9.2012 EuroF5J400-outrunner Nitra



Prihlasovanie je >>UZAVRETÉ !<<
ZÁPIS NOVÉHO SÚŤAŽIACEHO môže previesť iba registrovaný užívateľ !


Zoznam: F5J kategória

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Syntéza Pásmo K1 K2
1.Rúčka
Vladimír
SVK 107 - 26 MK LiptovFrekvencia
2.Michálek
Ivan
F5J ZvolenFrekvencia
3.Stadtrucker
Vladimír
F5J ZvolenFrekvencia
4.Lišhák
Palo
SVK 1094 RMK DubnicaFrekvencia
5.Slávik
Jaroslav
SVK 77 16 LMK NITRAFrekvencia
6.Bohdal
Dušan
SVK 42-93 RMK Dubnica 35 Mhz7569
7.Weiss
Dušan
SVK 93-01 LMK Liptovský Hrádok 40 Mhz5456
8.CHYBA
Karol
SVK 77-04 LMK NITRAFrekvencia
9.Gaľa
Marko
SVK 42-87 RMK DubnicaFrekvencia
10.Blažek
Milan
SVK 1113 Modelari Holič 35 Mhz77
11.DURKA
Zdenko
Sp.Nova VesFrekvencia
12.Ovečka
Adam
SVK-24-22 MOK ŽilinaFrekvencia
13.SCHULLER
Alfred
610132 0024 AUTFrekvencia
14.Fizel
Ivan
0212Sk RCM MartinFrekvencia
15.Dudáš
Matúš Junior
DubnicaFrekvencia
16.Benyó
Zoltán
SVK 5113 MK Komárno- RC ComorraFrekvencia
17.Bačiak
Juraj
SVK2410 MOK ŽilinaFrekvencia
18.Majercik
Bohuslav
SVK 32 04 KTMFrekvencia
19.Hrusovsky
Jozef
SVK 32 13 KTMFrekvencia


Zoznam: F5J/400-Alti kategória

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Syntéza Pásmo K1 K2
1.Rúčka
Vladimír
SVK 107-26 MK LiptovFrekvencia
2.Michálek
Ivan
F5J ZvolenFrekvencia
3.Stadtrucker
Vladimír
F5J ZvolenFrekvencia
4.Kysela
Pavol
SVK-24-05 MOK Žilina SRFrekvencia
5.Jurkovič
Juraj
SVK 99-02 RC LMK MALACKYFrekvencia
6.Jurkovič
Peter
SVK 99-03 RC LMK MALACKYFrekvencia
7.Wolkommer
Rastislav
SVK 17-19 F5J ZvolenFrekvencia
8.Chalány
Jozef
SVK 2404 MOK ŽilinaFrekvencia
9.Žabka
Miloš
F5J ZvolenFrekvencia
10.Valaštiak
Július
SVK 107-13 MK LiptovFrekvencia
11.Vlha
Richard
SVK 107-10 MK LiptovFrekvencia
12.DURKA
Zdenko
Sp.Nova VesFrekvencia
13.TOMCO
Stanislav Junior
Sp.Nova VesFrekvencia
14.Tomco
Stanislav
Sp.Nova VesFrekvencia
15.BODO
Valter
Sp.Nova VesFrekvencia
16.Kunkel
František
SVK 94-10 LMK Bánovce n/BFrekvencia


ZÁPIS NOVÉHO SÚŤAŽIACEHO môže previesť iba registrovaný užívateľ !