Zoznam súťažiacich

Súťaž 46 2.6.2012 FAIF5J EuroF5J400-outrunner Zilina Losonskeho pohar



Prihlasovanie je >>UZAVRETÉ !<<
ZÁPIS NOVÉHO SÚŤAŽIACEHO môže previesť iba registrovaný užívateľ !


Zoznam: F5J kategória

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Syntéza Pásmo K1 K2
1.Večera
Juraj
SVK2433 MOK ŽilinaFrekvencia
2.Lišhák
Palo
SVK 1094 RCC KomárnoFrekvencia
3.DURKA
Zdenko
Sp.NovaVesFrekvencia
4.Styk
Ondrej
SVK 104 03 LMK PrešovFrekvencia
5.Rúčka
Vladimír
SVK 107-26 MK LiptovFrekvencia
6.Weiss
Dušan
SVK 93 - 01 LMK Liptovský Hrádok 40 Mhz5456
7.Gaľa
Marko
SVK-42-78 RMK DubnicaFrekvencia
8.Majerčík
Bohuslav
SVK 1244 KTMFrekvencia
9.Hrušovský
Jozef
SVK 1243 KTMFrekvencia
10.Stadrucker
Vladimir
rcZolna.skFrekvencia
11.Bohdal
Dušan
SVK 42-93 RMK Dubnica 35 Mhz7569
12.Gábor
Vladimír
SVK 104 11 PrešovFrekvencia
13.VEĆEŔA
MILAN
ŹILINAFrekvencia
14.Dudáš
Juraj ml.
RMK DubnicaFrekvencia
15.Dudáš
Matúš Junior
RMK DubnicaFrekvencia
16.GREK
Karol
Sp.Nova Ves 40 Mhz87
17.Slávik
Jaroslav
SVK 77 16 LMK NitraFrekvencia
18.Polonec
Pavol
SVK 2 13 RCM MartinFrekvencia
19.Fízel
Ivan
SVK 2 12 RCM MartinFrekvencia
20.Styk
Vladimír
SVK 129-132 PúchovFrekvencia
21.DEMECKO
Pavol
Sp,Nova VesFrekvencia
22.Ponec
Ivan
SVK-24-20 MOK ŽilinaFrekvencia
23.Ovečka
Adam
SVK-24-22 MOK ŽilinaFrekvencia
24.Tomašec
Tibor
SVK-24-33 MOK Žilina 35 Mhz7461


Zoznam: F5J/400-Alti kategória

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Syntéza Pásmo K1 K2
1.Kysela
Pavol
SVK2405 MOK ŽilinaFrekvencia
2.DURKA
Zdenko
Sp. Nova VesFrekvencia
3.Styk
Ondrej
SVK 104 03 LMK PrešovFrekvencia
4.Rúčka
Vladimír
SVK 107 - 26 MK LiptovFrekvencia
5.Chalány
Jozef
SVK 2404 MOK ŽilinaFrekvencia
6.Kočiš
Pavol
SVK 70-01 LMK POBYS Pov, Bystrica 35 Mhz7164
7.Stadtrucker
Vladimir
rcZolna.skFrekvencia
8.Wolkommer
Rastislav
SVK 1719 rcZolna.skFrekvencia
9.Gábor
Vladimír
SVK 104 11 PrešovFrekvencia
10.GREK
Karol
Sp Nova Ves 40 Mhz56
11.TOMCO
Stanislav
Sp.Nova Ves 35 Mhz77
12.TOMCO
Stanislav Junior
Sp Nova VesFrekvencia
13.Učnaj
Ladislav
SVK 08 01 LMK NitraFrekvencia
14.Polonec
Pavol
SVK 2 13 RCM MartinFrekvencia
15.Styk
Vladimír
SVK 129-132 PúchovFrekvencia
16.Belan
Bohumil
SVK 24-06 MOK ŽilinaFrekvencia
17.BODO
Walter
Sp. Nova Ves 35 Mhz73


ZÁPIS NOVÉHO SÚŤAŽIACEHO môže previesť iba registrovaný užívateľ !