Zoznam súťažiacich

Súťaž 47 FAIF5J EuroF5J400 Martin, serial



Prihlasovanie je >>UZAVRETÉ !<<
ZÁPIS NOVÉHO SÚŤAŽIACEHO môže previesť iba registrovaný užívateľ !


Zoznam: F5J kategória

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Syntéza Pásmo K1 K2
1.Večera
Juraj
SVK2433 MOK ŽilinaFrekvencia
2.Bačiak
Juraj
SVK2410 MOK ŽilinaFrekvencia
3.Bohdal
Dušan
RMK Dubnica 35 Mhz7569
4.Lišhák
Palo
SVK 1094 RCC KomárnoFrekvencia
5.Stadtrucker
Vladimír
F5J ZvolenFrekvencia
6.Michálek
Ivan
F5J ZvolenFrekvencia
7.Gaľa
Marko
SVK-42-78 RMK DubnicaFrekvencia
8.Chalány
Jozef
SVK 2404 MOK ŽilinaFrekvencia
9.Dudáš
Juraj ml.
RMK DubnicaFrekvencia
10.Dudáš
Matúš Junior
RMK DubnicaFrekvencia
11.DURKA
Zdenko
Sp. Nova VesFrekvencia
12.DURKA
Igor
Sp.Nova VesFrekvencia
13.Polonec
Pavol
SVK 2 13 RCM MartinFrekvencia
14.Fízel
Ivan
SVK 2 12 RCM MartinFrekvencia
15.Majerčík
Bohuslav
SVK 1244 KTMFrekvencia
16.Hrusovsky
Jozef
SVK 1243 KTMFrekvencia
17.Morava
Milan
SVK 1118 Modelari HoličFrekvencia
18.Ovečka
Adam
SVK-24-22 MOK ŽilinaFrekvencia
19.Tomašec
Tibor
SVK-24-33 MOK Žilina 35 Mhz7461
20.Ponec
Ivan
SVK-24-20 MOK ŽilinaFrekvencia
21.Večeřa
Milan
SVK2432 MOK ŽilinaFrekvencia
22.Rúčka
Vladimír
SVK 107-26 MK LiptovFrekvencia
23.Weiss
Dušan
SVK 93-01 LMK Liptovský Hrádok 40 Mhz5456
24.Blažek
Milan
SVK 1113 Modelari Holič 35 Mhz77
25.Vašíček
Pavol
SVK 1116 Holíč 35 Mhz65
26.Slávik
Jaroslav
SVK 77 16 LMK NitraFrekvencia
27.Jurkovič
Peter Ing.
SVK 99-01 RC LMK MalackyFrekvencia
28.Jurkovič
Juraj, Ing.
SVK 99-02 RC LMK MalackyFrekvencia
29.Jurkovič
Peter, Bc.
SVK 99-03 RC LMK MalackyFrekvencia
30.CHYBA
Karol
SVK 77-04 LMK NITRAFrekvencia
31.Ivančík
Ján
SVK 1076 LMK NitraFrekvencia


Zoznam: F5J/400-Alti kategória

P.č. Súťažiaci Licencia Klub 2.4GHz Syntéza Pásmo K1 K2
1.Kysela
Pavol
SVK2405 MOK ŽilinaFrekvencia
2.Stadtrucker
Vladimír
F5J ZvolenFrekvencia
3.Michálek
Ivan
F5J ZvolenFrekvencia
4.Wolkommer
Rastislav
SVK F5J ZvolenFrekvencia
5.Chalány
Jozef
SVK 2404 MOK ŽilinaFrekvencia
6.Belan
Bohumil
SVK 24-06 MOK ŽilinaFrekvencia
7.DURKA
Zdenko
Sp.NovaVEsFrekvencia
8.DURKA
Igor
Sp.Nova VesFrekvencia
9.Polonec
Pavol
SVK 2 13 RCM MartinFrekvencia
10.Večera
Juraj
SVK2433 MOK ŽilinaFrekvencia
11.Bačiak
Juraj
SVK2410 MOK ŽilinaFrekvencia
12.Morava
M ilan
SVK 1118 Modelari HoličFrekvencia
13.TOMCO
Stanislav
Sp Nova VesFrekvencia
14.BODO
Walter
Sp, Nova Ves 35 Mhz73
15.Kočiš
Pavol
SVK 70-01 LMK POBYS Pov, Bystrica 35 Mhz7164
16.Rúčka
Vladimír
SVK 107-26 MK LiptovFrekvencia
17.Blažek
Milan
SVK 1113 Modelari Holič 35 Mhz77
18.Šramko
Ivan
F5J ZvolenFrekvencia
19.Žabka
Miloš
F5J ZvolenFrekvencia
20.Jurkovič
Peter, Ing.
SVK 99-01 RC LMK MalackyFrekvencia
21.Jurkovič
Juraj, Ing.
SVK 99-02 RC LMK MalackyFrekvencia
22.Jurkovič
Peter, Bc.
SVK 99-03 RC LMK MalackyFrekvencia
23.Styk
Vladimír
SVK 129-132 PúchovFrekvencia


ZÁPIS NOVÉHO SÚŤAŽIACEHO môže previesť iba registrovaný užívateľ !